O nás

O čom je projekt Stavlander?

Rozhodli sme sa vyplniť dieru na trhu a poskytovať fullservis pre všetkých ľudí v oblasti stavebníctva. Či ide o bežné pomocné práce alebo o ucelené riešenia, stavby alebo búracie práce, dokážeme priniesť klientom to správne riešenie. Stretli sme sa totiž, že v tejto oblasti ľudia často siahajú po inzertných novinách a kontaktujú častokrát firmu, ktorá pre nich nemusí byť to správne riešenie.

Stavlander šetrí čas i peniaze

Stačí, ak klient zadá dopyt a systém stavlander začne proces, ktorý dodnes nemal obdobu. Nemusíte viac hľadať stavebné firmy a rozmýšľať nad všetkým, čo potrebujete. O všetko sa postará tím našich profesionálne vyškolených operátorov. Tí Váš dopyt príjmu a posunú kompetentnej osobe, ktorá Vám zabezpečí cenovú ponuku presne na mieru. Vy si iba vyberiete termín realizácie a všetku agendu necháte na projekt Stavlander.

Vždy viete, aká firma pre Vás práce realizuje, a za čo konkrétne platíte.

Vašou výhodou je aj to, že od myšlienky chcieť niečo vyriešiť, až po konečné riešenie, vás teraz delí iba zopár kliknutí. Stavlander je pre všetkých, ktorí potrebujú realizovať, či už nákup materiálu, realizáciu v stavebnom segmente alebo si nechať odborne poradiť. Celá stavba alebo rekonštrukcia je pod naším odborným dohľadom a vy máte samozrejme možnosť všetko skontrolovať. Ste informovaní a nemusíte sa obávať. Každá prípadná komplikácia je vyriešená odborne a zodpovedne. Za príplatok si môžete vyžiadať aj stavebný dozor. Realizáciu a stav našej práce pre Vás si môžete jednoducho kontrolovať aj vo svojom profile po prihlásení sa do systému stavlander.

Kto za projektom Stavlander stojí?

Zakladateľom myšlienky Stavlander je Peter Palencsár a jeho tím odborníkov, ktorí majú v oblasti stavebníctva bohaté skúsenosti. Sami prevádzkujeme niekoľko stavebných firiem. Máme kontakty na najlepších dodávateľov materiálu a pracovných síl. Sme Vám schopní do 3 pracovných dní vypracovať cenovú ponuku ušitú presne na mieru. Ak je to potrebné, zabezpečíme obhliadku, vypracujeme výkaz/výmer a spracujeme pre Vás tu najlepšiu cenovú ponuku akú na trhu môžete získať.

Vy ušetrite čas a môžete sa venovať svojej práci

Tešíme sa na Vás už pri najbližšej realizácii. Stavlander – portál pre všetkých, ktorí potrebujú realizovať stavebné a iné s tým súvisiace práce, no nemajú čas na hľadanie vhodnej firmy alebo nákup materiálu.